Všeobecné smluvní podmínky:

Postup objednání trajektového lístku:

Základní objednávkou trajektu v on-line režimu s návaznou platbou platební kartou přes internet se stáváte se zákazníkem společnosti The Travel Gateway Ltd, se sídlem 2Morrow Court, Sutton Courtenay, OX14 4FH, Oxfordshire, Velká Británie. V takovém případě platí obchodní podmínky této společnosti zveřejněné na http://www.aferry.co.uk/TermsOfUseUK.htm . Při objednávce se řiďte pokyny uvedených při jednotlivých krocích. Dokud závazně neodešlete objednávku se všemi potřebnými údaji z vaší platební karty (závěrečný krok), není objednávka platná.

V manuálním režimu vás po vyplnění a úspěšném odeslání formuláře budeme v co možná nejkratším čase kontaktovat a předložíme Vám nejvýhodnější kalkulaci na požadovaný trajektový spoj. Samotné odeslání formuláře Vás samozřejmě k ničemu nezavazuje, nejedná se o žádnou objednávku. V případě, že Vám naše nabídka bude vyhovovat, zašleme obratem výzvu k platbě. Vlastní úhradu trajektových lístků je možné provádět vkladem či běžným bankovním převodem v měnách CZK, EUR na příslušné účty vedené v českých, německých a slovenských bankách. Po provedení platby Vám bude obratem zaslán trajektový lístek jako cenné psaní.

Obecné smluvní podmínky:

Všeobecné smluvní podmínky pro prodej dopravních cenin upravují vzájemné smluvní vztahy mezi společností SP Praha s.r.o, se sídlem Dědinova 2010/17, 148 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 26714591 (dále jen CK SP Praha) a zákazníkem v souladu s příslušnými ustanoveními obecně závazných právních předpisů České republiky.

  • tarifní a přepravní podmínky včetně stornovacích poplatků jsou stanoveny příslušným dopravcem, kontakty na jednotlivé dopravce Vám na požádání rádi sdělíme. Uhrazením platby (zakoupením jízdního dokladu) je uzavřena přepravní smlouva mezi dopravcem a zákazníkem. Zákazník tímto úkonem bere na vědomí přepravní, bezpečnostní a ostatní podmínky stanovené přepravním řádem příslušného dopravce a souhlasí s nimi.
  • na základě Vaší poptávky vás budeme informovat o dosud volných přepravních kapacitách a aktuální ceně
  • cenu přepravy určuje dopravce (viz bod 1), pro platbu v korunách je cena vypočtena dle aktuálního kursu Komerční banky a.s. Společnost SP Praha s.r.o. ceny dopravců nijak nenavyšuje a neúčtuje si žádné manipulační poplatky.
  • cena trajektového lístku je vypočítána vždy z aktuálních slev, je platná v den kalkulace a současně upozorňujeme, že u některých slev se nepočítá s možností vrácení trajektového lístku (platí podmínky dopravce)
  • vystavené trajektové lístky lze zaslat jako cenné psaní na Vámi udanou adresu; za tuto službu je účtován poplatek 100 Kč. Při zasílání trajektových lístků je požadována platba předem (bankovním převodem, složenkou, složením peněz v hotovosti v bance nebo v naší kanceláři)
  • ne všechny trajektové lístky lze vystavit na počkání
  • pokud můžete, prosíme objednávejte trajektové lístky s dostatečným předstihem: zejména v sezóně jsou některé linky několik měsíců dopředu již zcela vyprodané - nebo jsou vyprodaná ta místa, která byste si přáli
            Děkujeme za Váš zájem o naše služby